MedreseRadyo Risale i Nur Dinle

MedreseRadyo risale i nur hizmetlerine hız kesmeden devam ediyor.13 dilde radyo eserı ve muhtelif dillerde risale i nur videoteyp,vecize,podcast,radyo vb ihtiyaçlarınızı temelli karşılayabilirsiniz. MedreseRadyo uygulaması İtalyanca,İspanyolca,Portekizce ve Kürtçe kabilinden bir çok dilde siz sevenleriyle risale i nur’u buluşturuyor. Risale i Nur Radyo olarakta bakım veren MedreseRadyo şuan bir çok ülkede kullanımda ve play store, app store kabilinden yürütüm marketlerinde ücretsiz indirilebiliyor.

Hatta genel ağ sitesi üzerinden ilgili bölümleri ziyaret ederek ücretsiz şekilde bakım alabileceğiniz bir çok özellikte mevcut. Latin ABD, Avrupa, Asya kabilinden bir çok kıtada yürütüm üzerinden neşriyat fail yürütüm muhtıra yüzlerce sayaç dinlenerek ülke vecihünde İslamiyet’in henüz hızlı tanılamanmasına delalet ediyor. Üstelik risale i nur seslendirmelerinin bir kısmı MedreseRadyo tarafından kuruluşlarak insanlara ulaştırılması savsaklama edilmiyor. Sizde mekân dışında yaşayan doğru arkadaş ve çevrenize MedreseRadyo uygulamasını tavsiye ederek onlara bu konuda yardımcı olabilirsiniz.

Hatta MedreseRadyo YouTube üzerinden risale i nur ile ilgili videolar yayınlar yaparak mekân dışında bir çok insanoğlunun İslamı aşinalık noktasında bir köprü vazifesi kuruluşyor. Bilinmiş olduğu üzere risale i nur bu çağın en ihtiyaca karşı veren Kuran ı Kerim tefsiri olarak ülkemizde adından epey nutuk ettiriyor. Eserin bu denli yanık olduğu bilinmiş olduğu karınin yürütüm ve başka sayısal yollarla Risale i Nur şuan halihazırda milyonlara ulaşıyor.

Sizde risale i nur videoteyp indirmek yahut gözlemek isterseniz gerçekli MedreseRadyo uygulaması ve genel ağ sitesini ziyaret etmeniz gerekir. Çünkü bu alanda adından çokça nutuk ettiren yürütüm hakikaten görülmeye eder. İnternet sitesi temelli hareketli uyuma ehil ve bir çok yabancı dilde bakım verdiği karınin sizleri yormayacak ve istediğiniz an esere ulaşabileceksiniz. Zati hali hazırda genel ağ sitesi sabah akşam vüruttirilmekte ve kullanıma henüz yaraşıklı bir hale getirilmekte.

Bir örnekle size ünlü risale i nur çdüzenışmalarının kalitesinden bahsetmek istiyorum. İtalyan çav sanat adamımız Max aynı zamanda İtalya’da temaşa eğitimi almış bir sanatçı. Seslendirdiği sesin kalitesi o denli iyiki MedreseRadyo uygulaması olarak beğenileri her seferinde düzenıyoruz. İspanyolca ünlü risale i nur’da ise gene bu şekilde en birinci sınıf seslendirmeler kullanılmakta ve İslamiyet yabancı ülkelerde en yeğin şekilde temaşa edilmeye çdüzenışılmaktadır.

Sıra içerisinde MedreseRadyo uygulaması vesilesiyle binlerce âdem hem istifade etmekte, hemde uygulamadan en yeğin şekilde faydalanmaktadır. Zati yürütüm marketlerden baktığınız ahit uygulamanın noktaının ve indirilme nicelikının ne denli yüksek bulunduğunu görebilirsiniz. Buda demek oluyor ki MedreseRadyo uygulaması meydanında hakikaten oflaz bir iş çıailep insanlara en yeğin şekilde bakım vermeye odaklanmış bir uygulamadır.

Risale i Nur Dinle