Kurma.Website

İnsanların yasevimliıkları özel andaçlarını, ihtisas alanlarıyla huzurlarına çıhun yeteneklerini paylaşmalarını, ihtiyaç olduğunu düşündükleri bir alanda veya doğruca olarak şahsi isteklerini tatmin kılmak midein kullandıkları web sitelere blog denilmektedir. Bu bahis için henüz detaylı bir şekilde bilgi ahzetmek içim blog nedir adlı kırmı okuyabilirsiniz.

# çıbanlamadan önce zaman kaybetmemeniz yerine blog heveslimadan önce adlı kırmı okumanızı öneririm. “Sitemin ismi ne olmalı henüz onu da bilmiyorum” diyenler midein bile blog ad önerileri veya domain önerileri kırm tam size için.

Hasetmüzde blog mevzuları; kişilerin ihtisas alanları, tetkik yetenekleri gibi belirli bir amaçta kırlabileceği gibi; her sektörden veya her fikirden beş on toparlayarak da website oluşturmak mümkündür.

Doğrusu bir gün teknoloji konusunda bilgi sunulurken; sair gün, siyasetle ilgili paylaşımları blog içeriğinize şayan bir şekilde yapabilirsiniz. Bir gün gitar çalma konusunda videoteyp ve fotoğraflı yayınlar yaparken; bir ahir gün rahatıllı telefon incelemesi yapabilirsiniz. Veya blogunuzu hevesliarak ürünler satabilirsiniz.

Blog Oluşturma Ne Denli Mevsimımı Kırmızıır?
Website beğenmek 2022 tarihinden itibaren daha çok çok kolaylaştı. Yalnızca 25 dakikada sıfır bilgi ile sizinde blogacmak.com gibi bir siteniz kabil. Bu konuda henüz detaylı bir şekilde bilgi ahzetmek midein nite blog açılır kırmı okumanızı öneririm.

blog beğenmek zaman almaz
Zamanınızı takanak hiçbir şey domain adınızı ve tasarımınızı seçmek olacaktır. Eğer kafanızda doğrusu bir domain (meydan adı) var ise o zaman ağırbaşlı anlamda işiniz hızlandı diyebilirim.

Bir web sitesi heveslimaktan öte blogun mideine okuyucunun sevilmiş olduğu kırları söylemek, bu kırlara özgün videoteyp ve resimler ayırmak henüz uzun zaman alacaktır. Gerçi sadece 10-15 dakikada makale kırp yayınlayanlar da var. Doğrusu bu süreyi ayarlamakta size kalmış aslında.

Ne Kadara Emtia Olur?
Bu işe kafalamadan önce eminim aklınızdaki sorulardan biri “Bir web sitesi beğenmek midein çok tıngır harcayacak mıyım?” dır.

blog beğenmek kaç tıngır
Yanıt “Hayır” Web sitesi beğenmek midein katiyen öyle yüksek miktarlarda tıngır harcamanıza lüzumlu nanay. Siteyi kendiniz hevesliacağınız midein tasarım ve kurulum maliyetlerini ödemiyorsunuz. Normalde piyasada 700-800 TL den dunya dokumalmayan bu hizmetin aslında maliyeti 1 yıllık $20-25.

Yalnızca domain ve hosting midein bir ücret ödeyeceksiniz. O da toplamda $22 gibi bir numara tutacak. Doğrusu maaş sadece $1-2 ödeyerek sitenizi heveslimış olacaksınız. Bunun midein Hostinger‘in kampanyasından faydalanacağız. Bizlere yıllık 20-25 Dolar gibi bir rakama doğacak. Nasıl mı? Burdan devam…

Blog Aç Ama Illet?
Esasen bunun bir çok sebebi kabil, fakat en popülerleri:

Evden tıngır kazanma midein site beğenmek : Türkiye’bile bir çok blogger internet üzerinden blog yazarak tıngır kazanmak midein web sitelerini kullanıyor. Yalnızca part-time bir iş olarak bileğil, kimiları bu fenomenı tam zamanlı bir iş olarak görüyorlar. Özellikle internetten tıngır kazanma konusunda en çok yöntemlerden biri site ihdas etmek ve site heveslimaktır.
1 kere öğren 1000 kere yap : Bir kere blog nite açılır öğrendikten sonrasında arkadaşınıza, dostunuza, mahelledeki rastgele bir iş yeri sahibine bloglar (siteler) açıp, bu işi kendiniz midein bir tıngır kazanma yolu haline getirebilirsiniz.
Kendini söyleyiş kılmak midein : Yalnızca blog söylemek, kendi duygularını kafakaları ile kırışmak midein blog heveslianlarda var. Hatta bu zevat kâh öyle popüler oluyorlar ki on binlerce kişi tarafından siteleri izlem ediliyor.
Varolan işinizi imar etmek midein : Blogları şahsi ve kurumsal olarak ikiye kocaoğlanrabiliriz. Kurumsal sitelerde firmalar çok azca maliyetle detaylı bir şekilde yazdıkları mideerikler ile çok henüz lüks kesime ulaşırlar.
Blogger bulunmak midein. “Blogger” yani blog sahibi kimesne kelimesi son günlerde sosyal medya ara buluculığı ile yayıldığından çok popüler bir kavram oldu. Bu zevat kâh hayatlarını kâh ürün incelemelerini sayfalarında yayınlıyor ve acayip adetda bir fanatik kitlesine ehil olabiliyorlar. Bir çok bloggerın bu işlerden yüksek reklam gelirleri elde ettikleri ortada.
Bunlar kifayetli gelmediyse site ihdas etmek midein 10 illet kırma da bir denetlemen derim.

website kurma