Evinizin Her Odası İçin Halılarımız

Halılar, evlerimizdeki zeminleri kaplamak ciğerin kullanılan bir üründür. Halılar, evlerimizdeki dekorasyonun temelidir ve seçiminde özen gösterilmelidir. Halılar hatta emniyet açısından da önemlidir. Özellikle çocuklar ve yaşlılar ciğerin halılar kayma ve düşme risklerini azaltır ve adımlarımıza tampon görevi yapar. Hassaten halılar selen yalıtımı da sağlamlayarak konforu arttırır.

Artemis Halı, kalite, üretim teknolojisi, çağdaş layihamlar ve ürün standartları ile lider markalar beyninde yer almaktadır. Koleksiyonlarında katıksız elyaflardan konstrüksiyonlmış, yıkanmış ve ütülenmiş ürün grupları yer almaktadır. Artemis Halılar ve modelleri mütenasip eder fırsatlarıyla e-halicim’da bulunabilir.

Elexus Halı, Gaziantep’te bulunan bir halı markasıdır. Elexus Halı, çağdaş layihamları ve gelenekselden ilham saha teceddütçi modelleri ile ön plana çıkıyor. Markanın halı çeşitlerinde vürutmiş oluşum teknikleri ve kudretlü güzel duyu yapı denli üstün gereç kalitesi de öne çıkıyor. Katıksız bambu iplikleri sebebiyle antibakteriyel özellik nâkil halı modelleri de bulunuyor.

Sisal halı, agave sisalana adı verilen kaktüsün yapraklarından meydana getirilen katıksız elyaf halı seçeneğidir. Sisal halılar lateks zemin üstüne dokunmuş 100% katıksız bitki liflerinden oluşur. Sisal malzemesi, doğbirliı gereği anti-statik, anti-bakteriyel, selen emici, aleve dayanıklı ve elastiktir. Bu özellikleri onu ülkü bir temel şümul malzemesi yapar.

Sanat halı, yaşam alanlarının tasar çizimını kusursuzlaştıran, mekâna ruhunu veren, dekorasyonun muzlim ve yetenekli parçalarıdır. Perdeler düşeyde, halılar da yatayda en geniş yüzeyi kaplayarak, evinizin genel kurgusunda önemli gösteriş üstlenir. Sanat halıları, evinize nitelik ve tüvanalık katmanın yüzı düzen zemindeki sesleri de emerler. Sanat halıları farklı malzemelerden üretilebilirler ve farklı desenlerde olabilirler.

Dolce Vita Halı, halı ve yolluklar, yaşamın her sahaında bulundukları yere şık görünen kazandıran eşyalardandır. Dolce Vita halı bu mevzuda kaliteli ürünleri ile kullanıcıların her gün beğenisini kulaklıır. Dolcevita halı markası desenlerinde ve kalitelerinde bilindik halı modellerini ve tarzlarını unutturacak farklı hayaller ve ortamlar hülya etmeniz ve bu ortamları tasarlarken kilit gösteriş üstlenecek ürünler hazırlamaktadır.