Entegre Dünyası

Bütünleşmiş Dünyası, Çemenardagül Elektronik firmasının semt bünyeu olarak 2015 senesinde kurulmuştur. Çemenardagül Elektronik, 1977 senesinde Beyti Çemen tarafından kurulmuş ve uzun yıllar boyunca elektronik dalünde faaliyet göstermiştir. Bütünleşmiş Dünyası, bu repertuvar ve tecrübeleri kullanarak, müşterilerine biröte elektronik bileabat, bütünleşmiş devre, mikrodenetleyici, sensör ve modül kadar ürünleri sunmaktadır.

Şirket, modern bir plazada bulunan 2000 metrekarelik bir tesis süresince İstanbul’un Ümraniye ilçesinde faaliyet göstermektedir. Bütünleşmiş Dünyası’nın kurucusu Oğulcan Çemendir, elektronik dalündeki deneyimlerini kullanarak, müşterilerine en son teknolojileri ve yenilikleri sunmakta, ürünlerinin özelliklerini ve performansını kalıcı olarak geliştirmektedir.

Jüpiter memnuniyeti Bütünleşmiş Dünyası kucakin enikonu önemlidir. Bu nedenle, görmüş geçirmiş ve mahir bir jüpiter hizmetleri ekibi, müşterilere bir zamanlar ve dosdoğru ihtimam tevdi etmek kucakin çhileışmaktadır. üste, firma müşterilerine sunmuş olduğu satış sonrası dayak ve uran servis hizmetleri ile de öne çıkmaktadır.

Şirket, İstanbul’un Ümraniye ilçesinde Şerifali Mahallesi Kutup çıkmaz no 52 adresinde faaliyet göstermektedir. Müşteriler, firma ile 444 75 31 numaralı telefondan evet da [email protected] adresinden bildirişim kurabilirler.

Bütünleşmiş Dünyası, müşterilerine nitelikli ürünler ve jüpiter odaklı ihtimam anlayışı sunarak, elektronik dalünde öncü firmalar ortada mekân almaktadır. Şirket, müşterilerinin ihtiyaçlarına uygun çözümler sunmayı hedeflemekte ve jüpiter memnuniyetini en üst düzeyde tutmaktadır.

https://www.entegredunyasi.com.tr/